עידית שגיאציירת ומטפלת באומנות
עבורי ההתנסות בכיתת האמן של רותי חידדה את החושים, פתחה ערוצי הקשבה נוספים ואפשרה להכיר את קולי לעומק. העבודה בקבוצה אינטימית מאפשרת לי להעז ולהתנסות במגוון רב של סגנונות. אני מאוד נהנית מהמקצועיות ומהקלילות שנלווים לתהליך. מומלץ בחום
ענבל טפרטיפול במוזיקה ובהבעה
עבורי קבוצת השירה של רותי היא תמריץ ומסגרת מקצועית מהנה, בטוחה ומשחקית לשכלול ההבעה הקולית. אני נהינת מאד מזה שמצאתי עוד " משוגעות" לדבר ומהאופציה לשילוב שירת סולו ושירה בהרכב
פזית שלףפסיכולוגית, שחקנית ומנחת סדנאות
רותי עובדת בצורה מקצועית, אישית ומדוייקת, ובעיקר, מזמינה הרבה שחרור, צחוק ורוח טובה.חווית לימוד פיתוח קול בקבוצה מרחיבה מאד את מנעד ההתנסויות ואת האפשרות להתפתח בתחום. כך אפשר להתנסות גם בשירה באנסמבל, גם בשירת סולו וגם בדואטים. מעבר ללמידה הטכנית ולתרגול, נוצר כאן מרקם אנושי מרהיב ומיוחד במינו. השילוב של כל אלה, בקבוצה קטנה, הוא חוויה מעצימה מאין כמותה. אני מוצאת עצמי מצפה ומתגעגעת למפגשי קבוצת פיתוח הקול, הוגה בהם בין המפגשים ונזכרת בחיוך בשירים, בבנות, במה שלמדתי ובמה שלקחתי לעצמי, בתחום ההפקה הקולית וגם בתחום החיים האישיים באופן כללי. לסיכום : מומלץ! מומלץ! מומלץ!
שרון עופררופאת שיניים
אני כל כך שמחה שחזרתי לעולם המוזיקה והשירה אחרי היעדרות כל כך ארוכה. ( איפה הייתי כל השנים?!) לא האמנתי כמה אושר יכול לגרום שיעור רגיל שבו מצליח משהו, כבשתי איזה יעד קולי חדש או סתם לשיר שיר שמדבר אלי. אני גם שמחה שמצאתי אותך כי אין כמו כימיה טובה והערכה כדרייב לעשות עוד ולהשתפר

שעורי פיתוח קול

בהם תלמדו את כל מה שזמרים מקצועיים לומדים ומעבר לכך ובהתאם לניסיונכם ונטייתכם תגלו את הקשר המופלא בין עבודה קולית להתפתחות אישית והכרות עם כישרונות סמויים שעוד לא נתתם להם ביטוי מספק בחייכם.

השעורים ניתנים בסטודיו שלי במושב בני ציון, טובל בירק ,בשקט ובאווירה מעודדת שירה. כדי להתחיל לא צריך ידע מוקדם ולא קריאת תווים, רק אהבה למוזיקה ולשירה בפרט והיתר עליי…

פיתוח קול כפי שאני רואה אותו….

אני מוצאת שיש קשר הדוק בין לימודי פיתוח קול והעשרת כישורי חיים ומתוך ההנחה הזאת ומניסיוני האישי כזמרת, מורה ומאמנת, פיתחתי דרך אימון המקשרת בין הוראת פיתוח הקול עם התפתחות וצמיחה אישית.

עיסוק במוזיקה ושירה מאפשר הזדמנות ללמידת העצמי, הרחבת המודעות והעצמת האנושיות. תהליך למידת תכנים מוזיקליים כמו קשב, דיוק, קצב, הגשת טקסטים ,תקשורת ודינמיקה, מפנה את תשומת לבנו לחלקים נסתרים יותר באישיותנו ומתפתחת הכרות עמוקה עם מי אנחנו ואיך אנחנו מתנהלים בעולם בתהליך מרתק ומהנה.

בהוראת פיתוח הקול שאני מציעה נוצר מרחב שלמרות שהוא עוסק במוזיקה הוא גם מכוון להתמודדות עם אתגרים והתלבטויות בתחומי חיים נוספים על ידי מציאת הזיקה ביניהם.
כדי להטמיע הרגלי שירה נכונים, דרושה שיגרת אימון תכופה ומודרכת שנמשכת לאורך זמן. בחירה והתאמת התרגילים לקול, בכל שלב שבו הוא נמצא, דורשים אוזן מיומנת שיודעת להבחין, לדייק ולבחור את התרגילים שישפרו, ייצבו ויקנו לזמר בטחון קולי ומוזיקלי לאורך זמן רב. מתוך 30 השנים שבהם אני למדתי פיתוח קול ויישמתי את הנלמד על הבמה, יצרתי מאגר עצום של תרגילים שמהם אני דולה ומתאימה לכל תלמיד את התרגול האישי שלו.

תרגול מודרך ומובנה מפתח משמעת ובריאות קולית לאורך שנים, ומין הסתם הקשר והאמון שנוצרים בין המאמן למאומן ,כמו בכל תחום, חשוב לא פחות מהאימון עצמו. האימון הופך לדרך חיים, כזאת המלאה תשוקה, ועשייה שבאה ממקום בעל ערך ומשמעות.