אם את/ה אוהבים ויודעים לשיר,
אם גם מכם תמיד ובכל הזדמנות מבקשים לשיר,
ויש לכם את החלום לגעת בקול ולהגיע אתו רחוק
אבל היום יום מעמת אתכם עם הרבה קשיים ואתגרים:
חוסר ביטחון עצמי או העדר ביטחון במה,
"התלהבות קולית" שמותירה אתכם חסרי קול ועם צרידות כואבת,
או שירים יפים שאתם מתים לבצע אבל פשוט לא מצליחים…
אם משהו מכל אלו נשמע לכם מוכר
אני יותר מאשמח להיות זו שתלווה אתכם
המנחה, היועצת, המלווה ה…מורה שלכם!

כמה מתלמידיי האהובים:

מאי ספדיה – זמרת שהשתתפה בתחרות ריאליטי " X- Factor" כיום מופיעה כזמרת סולנית

לים לובאני – זמרת ושחקנית שכיכבה בסרט הוליווד , "רוק בקסבה" לצידו של ביל מארי, ברוס וויליס

עדן יהלום – זמרת ובוגרת בי"ס רימון מופיעה בתכנית ג'אז ועוד ברחבי הארץ

יעל אלעני – תלמידה שהשתתפה בתכנית ריאליטי "משפחות שרות" בשנת 2015

אז אם גם בך קיים הכישרון, התשוקה והרצון לשיר ובאופן מקצועי ואיכותי…
אין טעם לחכות וכבר עכשיו מומלץ לקבל הדרכה מקצועית ואיכותית שתיתן לך את כל הכלים להם תזדקק/י בעתיד, תנחה ותלווה אותך לתקופה ארוכה בתחום שאת/ה כל כך אוהב/ת – השירה.
ועל אף שאני מכירה הרבה מאוד זמרים וזמרות בתחילת דרכם ומבינה את הצורך והרצון להסתער קדימה, לכבוש במות ולהתקדם מהר – אני חייבת לצער אותך מעט ולומר בהגינות מקצועית: טכניקה קולית ומיומנויות שירה והופעה על במה לא לומדים ביום אחד! ולא דרך סרטוני וידאו בלבד! לי זה לקח הרבה שנים להגיע אל מיטב הבמות בארץ ובעולם ולהגשים את עצמי, ויודע/ת מה, אני מודה על כל יום בו ניתנה לי ההזדמנות ללמוד ומהמורים הטובים בעולם. ומדוע? פשוט, כי אין כמו קשר חזק עם מורה על מנת להקנות לך את הביטחון והידע שיישאר בכם לתמיד (ואפילו אם בסופו של דבר ומכל סיבה שהיא תבחרו שלא לממש אותו כזמרים).
תכנית ההמראה:
בתכנית הזאת תלמד/י שלב אחר שלב את כל היסודות והסודות של שירה מקצועית וברמה הכי גבוהה שיש. כבר מההכרות הראשונית, שתעשה באווירה נעימה וידידותית, אבנה לך תכנית לימוד שבועית שתלווה אותך לטווח ארוך ותכלול בתוכה את כל מה שזמרים צריכים לדעת כדי להפוך להתמקצע בכל תחום וסגנון מוזיקלי. את/ה תכיר/י את קולך לפרטי פרטים ותדע/י בדיוק אלו תרגילים טובים לך ומתי ולאיזו מטרה נכון להשתמש בהם. תכיר/י שירים מכל מיני סגנונות, תבינ/י איך הזמרים הגדולים שובים את לבך, תלמד/י טכניקות קוליות שרק מעט מאד מכירים אותם בארץ ותיישמי אותן בכל סגנון שירה שתרצי להתמקצע בו בעתיד.
במסגרת תפקידיי כמנהלת מחלקת פיתוח קול וכמורה בכירה לפיתוח קול במרכז המוזיקה רעננה, לימדתי וליוויתי עשרות תלמידים מגיל 12 עד 24 . למדתי להכיר את מכלול האתגרים אתם מתמודדים תלמידים בגיל העשרה ולעזור לתלמידים לצלוח דרכם ולהשיג תוצאות מעולות. הגעתי למסקנה שבלימודי פיתוח קול יש פוטנציאל עצום לתת מענה לרוב אותם האתגרים בדרכים יצירתיות. לא פעם ראיתי איך תלמידים פחות מקובלים הפכו להיות פופולריים בזכות קולם, והופעתם בקונצרטים. שלא לדבר שחלק מהתלמידים שיש להם בעיות קשב וריכוז או דיסלקציה מצאו שמוזיקה ושירה הם דרך הביטוי הכי טובה שלהם.
אני מגישה תלמידים למגמות מוזיקה ולבחינות בגרות (רסיטלי בגרות) במוזיקה קלאסית ובג'אז אותם הם עוברים בהצטיינות. לשמחתי חלק מהתלמידים גם ממשיכים לקריירה מקצועית כזמרים סולנים ובמקהלות מקצועיות בארץ ובחו"ל.

מתלמידיי:
לים לובאני – זמרת ושחקנית שכיכבה בסרט הוליווד , "רוק בקסבה" לצידו של ביל מארי, ברוס וויליס
מאי ספדיה – זמרת שהשתתפה בתחרות ריאליטי " X- Factor" כיום מופיעה כזמרת סולנית
יעל אלעני – תלמידה שהשתתפה בתכנית ריאליטי "משפחות שרות" בשנת 2015
עדן יהלום – זמרת ובוגרת בי"ס רימון מופיעה בתכנית ג'אז ועוד ברחבי הארץ

לשיחת הכרות ראשונית ולבירור פרטי הרשמה לתכנית צור/צרי קשר כאן ונחזור אלייך בהקדם