רותי הזמרתקונצרטים  מופעים השקות ספרים כנסים אירועים מיוחדים פתיחות תערוכות

אמנית הקול והשירה, רותי חלבני, בהופעותיה המגוונות בתחום הקלאסי והג'אז משלבת סיפורים מחייה כזמרת אופרה בינלאומית ומורה לפיתוח קול וקושרת אותם לעלילות ולגיבורות אותם גילמה בהפקות אופרה. הקונצרטים מלווים בהסברים משעשעים ואנקדוטות עסיסיות מעולם האופרה והג'אז, ואלו מהדהדים האחד את השני, וממוחשת ההשפעה עליהם, שלהם וביניהם.

למופעים של רותי המשלבים מוזיקה וסיפורים יש מזג חדשני ואינטימי, מפתיע ומרענן, מרגש ונוגע, אם לבד או עם אורחים. 

כל מופע כזה יכול להתאים לאולמות קונצרטים, מרכזי תרבות וקתדרות וכמובן גם למופעים אינטימיים יותר כמו השקות ספרים, פתיחת תערוכות, כנסים ואירועים פרטיים. 

להלן רשימת מופעים, קונצרטים מוסברים Illustrated Recitals:

'הסלון האופראי –  'אריות וקטעי נגינה מתוך אופרות נבחרות ומחזות זמר שבהם שזורה עלילת האופרה וגיבוריה במסעה האישי של רותי (זמרת אופרה) על במות בתי האופרה והקונצרטים בעולם ובחדרי חדרים כמורה לפיתוח קול. בליווי פסנתרן וזמרים אורחים. קונצרט מוסבר עם סיפורים משעשעים וקטעים מושרים. ערב מהנה, משעשע, מרגש ומעורר השראה.

אופרה-רותי'בלוז וזמרת אופרה' – רותי מגישה סטנדרטים ממיטב רפרטואר הג'אז, סווינג, בלדות, בוסה נובה ובלוז בהרכב תוסס של מוזיקאים מוכשרים וצעירים. מאחורי כל זמר אופרה מסתתר זמר ג'אז, רק צריך למצוא אותו. רותי תיקח אתכם למסע שהביא אותה לגלות את החלק החבוי שמביא כל כך הרבה שמחה למי מעיז לחפש. 

'אישה שרה אישה' – קונצרט קאמרי בו מבצעת רותי שירים מתוך רפרטואר שיריה של המלחינה חנה לוי בליווי הרכב מוזיקאים ומורים בכירים באקדמיות . שתי נשים, מוזיקאיות, אחת בניו יורק, השנייה בלונדון נפגשו וגילו שהן שתיהן מאותו הכפר, חזרו כל אחת ממסעה הפרטי ויצרו ביחד מופע משותף משלב את אהבתן הגדולה ליצירה ולמוזיקה.  בהרכב, זמרת, פסנתר, חליל סופרן וחליל אלט, כינור ואקורדיון.

נושאים נוספים להרצאות ולסדנאות:

בנוסף אני מציעה סדנאות חד פעמיות או נמשכות בשירה, אסתטיקה קולית – איך שומרים על הקול בגיל מבוגר, מה בין שירה וצמיחה אישית? – איך פיתוח קול והעיסוק בשירה תורם להתפתחות אישית, שיפור התקשורת, ביטוי רגשי, ובטחון קולי.