אם שירה מצליחה לפרוט על מיתרי לבך,
מעניקה לך כנפיים, חירות ושמחה,
אם את/ה שר/ה סתם כך, בשביל הנשמה,
פשוט אוהב/ת לשיר,
אז תנו לי לומר לכם משהו מעומק לבי: אני פשוט מעריצה שלכם!
וכן, לשמחתי בכל שבוע אני נפגשת עם אנשים ונשים בדיוק כמוך,
אם זה בשעורים פרטיים, בקבוצות קטנות, בהרכבים קולים, במקהלה ובסדנאות השירה שלי. וכל מפגש שכזה ממלא אותי בשמחת עשייה ובחשק עצום להיות שם עבורך: ללמד, לכוון, לסייע ולהעניק ממיטב ניסיוני על מנת שתוכל/י לפרוש כנפיים, לממש את הפוטנציאל, להעז ולהפיק יותר ממה שעשית עד כה.

"החיבור אתך התחיל את השינוי. הקול שלי הולך ומשתפר, הדיבור שלי טוב לאין ערוך ואני יכולה לשיר – בבית, באמבטיה, באוטו ובכל הזדמנות. התחושה היא נהדרת והתפיסה שלי את עצמי כחסרת קול וכחסרת יכולת שירה, הולכת ומתפוגגת ונעלמת. האופן שבו עבדת איתי על הסולו בשיעור האחרון היה תרפויטי ממש– ברגישות כל כך גדולה, בהקשבה עמוקה, בראיית הנסתר, הייתי קוראת לזה. ראית את מה שאני לא הצלחתי לראות במשך השנים. כל אלה הוציאו ממני קול ושירה, שבאמת לא האמנתי שקיימים אצלי. וחוץ מכל זה – השעורים הם הנאה צרופה. החל בהנחיה החכמה, הרגישה, מלאת ההומור, הידע, הגמישות והספונטניות, שלך, דרך הקבוצה הנהדרת ועד הרפרטואר המגוון, המרענן והמרגש. תמיד יוצאת משיעור עם סוג של קתרזיס". גלית יערי, פסיכולוגית קלינית, עין הוד

והנה מה שאני יכולה להציע לכם:

שעורי פיתוח קול אישיים

שבהם תלמדו את כל מה שזמרים מקצועיים לומדים ומעבר לכך ובהתאם לניסיונכם ונטייתכם תגלו את הקשר המופלא בין עבודה קולית להתפתחות אישית והכרות עם כישרונות סמויים שעוד לא נתתם להם ביטוי מספק בחייכם. לקריאה נוספת לחץ כאן.

סיפורה של סולנית – לנשים

תכנית המיועדת לקבוצת נשים בגיל הפריים טיים שלהם שהתנסו בשעורי פיתוח קול בעבר ואולי אפילו הופיעו מעט בשירה אבל לא ממש התפנו לתת לעצמן זמן ומרחב לפתח את הקול ואת מיומנות השירה לרמה גבוהה יותר.

סדנאות אמן -לנשים ולגברים

כתת האמן 'לדעת את הקול' מבוססת על המודל השכיח בעולם המוזיקה המקצועי בו מוזיקאים/זמרים בראשית דרכם או בהמשכה משפרים ביצועים, לומדים טכניקות חדשות ו/או משחררים תפיסות שעוצרות בעדם מלהעפיל לשלב הבא בקריירה המקצועית שלהם, וזאת בהנחיית מאסטר ובנוכחות קהל שצופה בהם.
את המודל הזה התאמתי למידות, לגילאים ולרמות שונים כדי לאפשר לאנשים שאוהבים לשיר, שאינם מנוסים ושמעוניינים ללמוד על קולם ועל עצמם, כמוך, דברים שלא ניתן ללמוד בשעורים פרטים או במקהלות והרכבים קוליים מניסיוני ארוך השנים כאמנית שירה, כמורה לפיתוח קול וכתלמידה נצחית, למדתי שהדרך היפה והמרתקת ביותר ללמוד את הקול היא שילוב של לימוד פרטני וקבוצתי. הקבוצה מהווה קהל אינטימי שמגיב, מתרגש, תומך, מזדהה, מלמד ובעיקר מאפשר לכל משתתף לימוד כפול, גם מההתנסות שלו בהנחיית המורה וגם מהקשבה לשאר המשתתפים. באופן פרדוקסלי אולי, דווקא הלימוד אל מול קהל מאפשר לנו להכיר רבדים עמוקים יותר וצפונים בקולנו ובהווייתנו, שאינם זמינים לנו באותה מידה כשאנו לבדנו.